NEDĚLE

Sokolovna Nižbor 

18:00 – 18:55

Fitness posilování

(https://mapy.cz/s/1VHQi)

 

PONDĚLÍ

Běh

od sokolovny Nižbor

17:00 sraz (cca 1h) - předem domluva po sms

 

ÚTERÝ

Hýskov (u Nepila)

17:30 – 18:30

Posilování ženských partií

https://goo.gl/maps/2YnbgAhUjgS2

 

 

STŘEDA

sokolovna Nižbor 

19:00 – 19:55

Kruhový trénink

 (https://mapy.cz/s/1VHQi

 

ČTVRTEK

klub Makovičky

8:00 – 9:00

Posilování CORE

http://www.makovice.eu/kontakty#TOC-Klub-Makovi-ky

 

18:15 - 19:00

TABATA venku vedle sokolovny

 

 

K rezervaci lekce použij odkaz:

 

http://www.supersaas.cz/schedule/Fitereza/Lekce_Fitness_s_Terezou

 

Pokud máte zájem účastnit se lekcí Fitness s Terezou, je potřeba souhlasit s prohlášením klienta v rezervačním systému, který se Vám automaticky zobrazí při přihlašování do systému.

Osobní tréninky:

- po telefonické domluvě

- jsou připravené na míru, po předchozí osobní konzultaci a testu pohybového aparátu

KDE:

- Beroun: Centrum Regenerace (http://www.centrumregenerace-b.cz/kontakty.htm)

- Nižbor: klub Makovičky (http://www.makovice.eu/klub-makovicky)

- Beroun: Studio KaLa - i s hlídáním dětí (50,- mezi 8:00 - 17:00)

CENA:

- jednotlivec 500,-

- ve dvojici 350,- 1 os.

 

Každá moje hodina má stabilní chronologii. Vždy je součástí zahřátí a protažení, až poté přecházíme k samotnému tréninku. Na konci také nechávám vždy prostor k protažení a krátké a příjemné relaxaci. Záleží mi na správném provedení cviku, vždy ráda pomohu a navedu do správné pozice. Cvik vždy názorně ukáži, slovně navedu a i fyzicky pomohu k tomu, aby celý cvik byl proveden efektivně.

 

Fitness posilování

Posilování, kde využíváme pouze váhu svého vlastního těla. Patří mezi nejefektivnější způsob cvičení. Zaměřuji se při cvičení buď na jednotlivé partie těla nebo komplexní posílení celého těla. Každý si může zvolit vlastní intenzitu cvičení a s každou hodinou pozorovat s nadšením zlepšení v tom, jak uneseme sami sebe. Každou novou hodinu si uvědomujeme více a hlouběji každý svůj zapojený sval intenzivněji. Věk neomezený, pro ženy i muže.

 

CORE

  • zpevnění CORE
  • cvičení vlastní vahou
  • Správný nácvik posilování břišního svalstva
  • Stabilita pánve a páteře
  • Efektivní a funkční posílení břišního svalstva

 

Posilování ženských partií

Pomáhá ženám odbourat tuk, zpevnit ženské partie, vytvarovat si postavu tak, jak to není možné jiným sportem nebo aktivitou. Vaše tělo se vám odmění. Bude nejen hezčí a pevnější, ale také mnohem pružnější a pohyblivější.

Anaerobní cvičení je jednou z nejlepších zátěžových aktivit především pro sedavý způsob života.

 

Kruhový trénink

Je úžasný způsob, jak získat svalovou sílu a zároveň vytrvalost, je skvělý pro budování hmoty i pro spalování tuků ze všech tělesných partií. Díky tomu je tato tréninková metoda vhodná pro širokou veřejnost, tréninky přizpůsobím potřebám začátečníků až pro náročné a pokročilé. Sestavuji jednotlivá stanoviště, abych nepřetížila jen jednu partii, aby si zatížená část těla měla čas i odpočinout. Střídáme partie, tak abychom posíli postupně a komplexně celé tělo. Při tomto tréninku velmi funguje jako motivace hudba a větší množství cvičících, kteří se navzájem hecnou a vytvoří vždy skvělou atmosféru.

 

Tabata

Je kardiovaskulární trénink, který prokazatelně zlepšuje výkonnost ve velmi krátkém čase. Cvičení se skládá ze 6-8 20 sekundových cviků, které se provádí velmi dynamicky, na 100%, proložených dobou odpočinku 10 sekund a 4 série. Je silové cvičení s velkou účinností. Zpravidla k tomuto cvičení nepoužívám žádné další zátěže a fitness pomůcky.