Měsíční fitness program

Počet lekcí je nastaven tak, abyste si 3x týdně pravidelně zacvičili.

Rezervace lekcí

 

https://fitereza.isportsystem.cz/

Lekce Vám budou zobrazeny po dobu 31 dnů od data připsané platby na můj učet. Nákupem programu podpoříte mou práci, abych Vás dál mohla inspirovat co nejkvalitnějšími videi pro Váš zdravý pohyb. V programu najdete 13 video lekcí s různým zaměřením. Lekce jsou očíslované tak, abyste prošli nejprve základními cviky a poté se mohli vrhnout do náročnějších dynamických lekcí.

Rezervace lekcí = před odkaz se dostanete do propracovaného rezervačního systému, kde budete mít veden i svůj klientský účet a vše pod kontrolou (permanentky, videa, informace...)

Lekce jsou zpravidla 15 - 20 minut dlouhé. Pro větší intenzitu si video můžete pustit i ve 2-3 sériích. Vždy si přidejte rozcvičku, která je dostupná zdarma na youtube kanále Fitereza v playlistech "veřejné".

Ze zdravotního hlediska je doporučeno sportovat minimálně 3krát až 4krát týdně v rozsahu 30 až 45 minut. Fyzická aktivita by měla být přiměřená, neměla by příliš vyčerpávat. Ideální je pravidelná aktivita vytrvalostního charakteru.

Mám několikaletou praxi a stále se ve svém oboru zdokonaluji a pravidelně absolvuji pohybová a odborná školení. Věnuji se osobním tréninkům a skupinovým lekcím, ve kterých učím své klienty zdravému držení těla a správným pohybovým návykům. Tato videa jsou inspirací, nejefektivnější je vždy osobní kontakt s trénérem. I to nadále budu preferovat.

Videa jsou připravena tak, abyste mohli v klidu cvičit a já vás celou lekcí provedla a vy jste pochopili jednotlivé pokyny a návody k pozicím pro posílení, zpevnění nebo i jen správné dýchání. 

Věnuji se především posílení středu těla (moderní v dnešní době Core), často vkládám do svých lekcí prvky DNS (dynamická neuromoskulární stabilizace = vývojové pozice), i prvky pilates, balantes. 

Před každým novým cvičením doporučuji začít 1. lekcí - rozcvičkou, abyste se zahřáli a předešli zranění.

Pro koho jsou lekce určeny:

- jsou určeny pro všechny, kteří pravidelně cvičící, ale i pro ty, kteří se cvičením začínají, ale nemají žádná pohybová omezení

V programu se setkáte s:

- rozcvičkou s prvky DNS (je důležitá a je možnost ji využít i jako lekci, kdy ji vícekrát pomalu nebo dynamicky zopakujete)

- posilování core (protažení, uvolnění, posílení hlubokého stabilizačního systému)

- kardio (kardiovaskulární aktivity = vytrvalost, fyzická aktivita by měla být přiměřená, neměla by příliš vyčerpávat. Ideální je pravidelná aktivita vytrvalostního charakteru. Vytrvalostní cvičení představuje dlouhodobě vykonávanou pohybovou aktivitu s nižší intenzitou☺️. Při aktivitě jsou zapojeny především větší svalové skupiny. Pohybová činnost vytrvalostního charakteru má velmi pozitivní vliv na kardiovaskulární systém, vede ke zlepšení cirkulace, optimalizuje tělesnou hmotnost, snižuje hladinu tuků a zlepšuje další oběhové komplikace. 

- protažením a strečinkem


Určení tréninkové tepové frekvence. Maximální hodnota tepové frekvence se vypočítává za pomoci vzorce: 220 - věk pacienta. Výsledná hodnota je pouze orientační, neboť může být ovlivněna celou řadou faktorů. cvičení je nejlepší, nejdéle známý a nejméně škodlivý uklidňující prostředek.

 

Těším se na setkání jak taky při online lekcích, tak i případně osobně na lekcích podle rozvrhu. Dále se v době omezení vládou setkáváme pravidelně 4 x týdně i na online lekcích na Google Meet. Více - AKTUALITY a NOVINKY

Děkuji, že využíváte mých služeb.

Tereza

 

Video návod k zakoupení měsíčního programu

Návod, jak se dostanete k nákupu Vašeho měsíčního programu. Přejdete přes web www.fitereza.com na odkaz k rezervačnímu odkazu do Isportsystému, kde si vyberete ke koupi v oddíle permanentky měsíční program za 990,- Kč. Emailem vám dorazí podklady k platbě, tím se aktivuje klientský účet, kde najdete již nahraných 13 videí a máte k nim neomezený přístup po dobu 31. dnů. Gratuluji ke koupi programu, který Vás naučí, jak se hýbat pravidelně, zdravěji a budete se těšit na nová videa.

Krátké ukázky z fitness programu

Ukázka klientského účtu

Přehledně řazená videa