K rezervaci lekce použij odkaz:

https://fitereza.isportsystem.cz/

 

SKUPINOVÉ LEKCE

 

PONDĚLÍ - sokolovna Nižbor

      19:00 - 20:00 - POSILOVÁNÍ VLASTNÍ VAHOU

ÚTERÝ - Hýskov Informační a spolkové centrum

      17:30 - 18:30 - ZDRAVÁ ZÁDA

STŘEDA - sokolovna Nižbor/za dobrého počasí fotbalové hřiště Nižbor

      19:00 - 20:00 - KRUHOVÝ TRÉNINK

 

Kde najdete sokolovnu Nižbor:

- sokolovna nemá číslo popisné

- pojedete k benzině AVIA v Nižboře https://goo.gl/maps/e4zCbwk4myQhoUeF9, kolem té jedete doleva stále dál po hlavní směrem Stradonice. Cca po 200 m uvidíte oplocené dřevěné dětské hřiště s budovou sokolovny. Proti tenisovým kurtům je parkovací stání.

 

Kde najdete fotbalové hřiště:

- Ke Hřišti 309, 367 05 Nižbor

https://goo.gl/maps/9evvuk2btSyjTkK29

Kde najdete cvičení v Hýskově:

http://www.infocentrumhyskov.cz/

- Spolkové a informační centrum Hýskov 

Na Krétě 183 , 26706 Hýskov

- Google Mapy - https://goo.gl/maps/yRKZcobv4VLxVkdz5

Každá moje hodina má stabilní chronologii. Vždy je součástí zahřátí a protažení, až poté přecházíme k samotnému tréninku. Na konci také nechávám vždy prostor k protažení a krátké a příjemné relaxaci. Záleží mi na správném provedení cviku, vždy ráda pomohu a navedu do správné pozice. Cvik vždy názorně ukáži, slovně navedu a i fyzicky pomohu k tomu, aby celý cvik byl proveden efektivně.

 

Fitness posilování

Posilování, kde využíváme zpravidla pouze váhu svého vlastního těla. Patří mezi nejefektivnější způsob cvičení. Zaměřuji se při cvičení buď na jednotlivé partie těla nebo komplexní posílení celého těla. Každý si může zvolit vlastní intenzitu cvičení a s každou hodinou pozorovat s nadšením zlepšení v tom, jak uneseme sami sebe. Každou novou hodinu si uvědomujeme více a hlouběji každý svůj zapojený sval intenzivněji. Věk neomezený, pro ženy i muže.

 

CORE

  • zpevnění CORE
  • cvičení vlastní vahou
  • nácvik posilování hlubokého břišního svalstva (HSS)
  • stabilita pánve a páteře
  • správné držení těla

 

Zdravá záda, DNS


Pomalá lekce, skládá se z různých fitness prvků např. Pilates, vývojových řad DNS, dýchání, posilování středu těla, rovnáme záda, páteř, posturu. Je to moje oblíbené cvičení, kdy klienti odchází z lekce s pocitem protažení, relaxace, uvolnění jako po masáži. 

 

 Funkční kruhový trénink

Je úžasný způsob, jak získat svalovou sílu a zároveň vytrvalost, je skvělý pro budování hmoty i pro spalování tuků ze všech tělesných partií. Díky tomu je tato tréninková metoda vhodná pro širokou veřejnost, tréninky přizpůsobím potřebám začátečníků až pro náročné a pokročilé. Sestavuji jednotlivá stanoviště, abych nepřetížila jen jednu partii, aby si zatížená část těla měla čas i odpočinout. Střídáme partie, tak abychom posíli postupně a komplexně celé tělo. Při tomto tréninku velmi funguje jako motivace hudba a větší množství cvičících, kteří se navzájem hecnou a vytvoří vždy skvělou atmosféru.

 

Tabata

Je kardiovaskulární trénink, který prokazatelně zlepšuje výkonnost ve velmi krátkém čase. Cvičení se skládá ze 6-8 20 sekundových cviků, které se provádí velmi dynamicky, na 100%, proložených dobou odpočinku 10 sekund a 4 série. Je silové cvičení s velkou účinností. Zpravidla k tomuto cvičení nepoužívám žádné další zátěže a fitness pomůcky.