SKUPINOVÉ LEKCE

 

ÚTERÝ - Hýskov Informační a spolkové centrum (DO ODVOLÁNÍ ZRUŠENO)

      17:30 - 18:30 - posilování pro ženy

      18:30 - 19:30 - zdravá záda - slow (pomalá lekce)

STŘEDA - sokolovna Nižbor/za dobrého počasí fotbalové hřiště Nižbor

      19:00 - 20:00 - KRUHOVÝ TRÉNINK

 NEDĚLE - sokolovna Nižbor / za dobrého počasí fotbalové hřiště Nižbor

      18:00 - 19:00 - POSILOVÁNÍ VLASTNÍ VAHOU

K rezervaci lekce použij odkaz:

https://fitereza.isportsystem.cz/

 

Každá moje hodina má stabilní chronologii. Vždy je součástí zahřátí a protažení, až poté přecházíme k samotnému tréninku. Na konci také nechávám vždy prostor k protažení a krátké a příjemné relaxaci. Záleží mi na správném provedení cviku, vždy ráda pomohu a navedu do správné pozice. Cvik vždy názorně ukáži, slovně navedu a i fyzicky pomohu k tomu, aby celý cvik byl proveden efektivně.

 

Fitness posilování

Posilování, kde využíváme zpravidla pouze váhu svého vlastního těla. Patří mezi nejefektivnější způsob cvičení. Zaměřuji se při cvičení buď na jednotlivé partie těla nebo komplexní posílení celého těla. Každý si může zvolit vlastní intenzitu cvičení a s každou hodinou pozorovat s nadšením zlepšení v tom, jak uneseme sami sebe. Každou novou hodinu si uvědomujeme více a hlouběji každý svůj zapojený sval intenzivněji. Věk neomezený, pro ženy i muže.

 

CORE

  • zpevnění CORE
  • cvičení vlastní vahou
  • nácvik posilování hlubokého břišního svalstva (HSS)
  • stabilita pánve a páteře
  • správné držení těla

 

Zdravá záda


Pomalá lekce, skládá se z různých fitness prvků např. Pilates, vývojových řad DNS, dýchání, posilování středu těla, rovnáme záda, páteř, posturu. Je to moje oblíbené cvičení, kdy klienti odchází z lekce s pocitem protažení, relaxace, uvolnění jako po masáži. 

 

Posilování ženských partií

Pomáhá ženám odbourat tuk, zpevnit ženské partie, vytvarovat si postavu tak, jak to není možné jiným sportem nebo aktivitou. Vaše tělo se vám odmění. Bude nejen hezčí a pevnější, ale také mnohem pružnější a pohyblivější.

Anaerobní cvičení je jednou z nejlepších zátěžových aktivit především pro sedavý způsob života.

 

Kruhový trénink

Je úžasný způsob, jak získat svalovou sílu a zároveň vytrvalost, je skvělý pro budování hmoty i pro spalování tuků ze všech tělesných partií. Díky tomu je tato tréninková metoda vhodná pro širokou veřejnost, tréninky přizpůsobím potřebám začátečníků až pro náročné a pokročilé. Sestavuji jednotlivá stanoviště, abych nepřetížila jen jednu partii, aby si zatížená část těla měla čas i odpočinout. Střídáme partie, tak abychom posíli postupně a komplexně celé tělo. Při tomto tréninku velmi funguje jako motivace hudba a větší množství cvičících, kteří se navzájem hecnou a vytvoří vždy skvělou atmosféru.

 

Tabata

Je kardiovaskulární trénink, který prokazatelně zlepšuje výkonnost ve velmi krátkém čase. Cvičení se skládá ze 6-8 20 sekundových cviků, které se provádí velmi dynamicky, na 100%, proložených dobou odpočinku 10 sekund a 4 série. Je silové cvičení s velkou účinností. Zpravidla k tomuto cvičení nepoužívám žádné další zátěže a fitness pomůcky.